3 مرحله آسان تا تعیین سایز انگشتر [راهنمای جامع]

سایز انگشتر و حلقه را چگونه پیدا کنیم؟ در گالری حبیبی بخوانید.

در خریدهای اینترنتی خیلی لازم است که سایز انگشتری که مطرح می کنیم کاملا دقیق و درست باشد تا محصولی که به دست ما می رسد از لحاظ سایز مشکلی نداشته باشد. طبیعتا اگر سایز انگشتر مورد نظر خود را ندانید سفارش این محصول دوست داشتنی مشکل می شود. ما در ادامه این مقاله قصد داریم در 3 مرحله بسیار ساده و آسان به شما کمک کنیم تا در کمترین زمان ممکن سایز انگشت خود را برای خرید انگشتر پیدا کنید.

چگونه سایز انگشتر را پیدا کنیم؟

مرحله اول: پیدا کردن سایز انگشت

برای اینکه بتوانید انگشت خود را اندازه بگیرید کافیست یک قسمت از کاغذ را به حالت نواری ببرید و آنرا به دور انگشتی که می خواهید انگشتر در آن باشد بپیچید. برای اینکه این نوار در انگشت شما ثابت باشد و بتوانید هر دو سر کاغذ نواری را به هم بچسبانید نیاز به یک تکه چسب شیشه ای دارید که بر روی کاغذ چسبیده می شود. توجه کنید که باید نوار براحتی از دست خارج شود و نباید به انگشت شما گیر کند یا پاره شود. چون با سخت خارج شدن نوار باریکی که به انگشت خود پیچیده اید ممکن است سایز اشتباهی را تشخیص دهید و موقع خارج کردن انگشتر از انگشت خود با مشکل مواجه شوید.

کاغذ نواری به دور انگشت

مرحله دوم: محل تداخل دو سر کاغذ نواری را برش دهید

با مداد یا خودکار در قسمتی که در قسمتی از نوار کاغدی خطی بکشید و سپس با استفاده از قیچی آنرا برش دهید تا نوار کاغذی را بتوانید به صورت کامل باز کنید.

قرار دادن کاغذ نواری در کنار خط کش

مرجله سوم: اندازه گیری توسط خط کش

نوار کاغذی را بر روی خط کش قرار دهید تا بتوانید سایز دور انگشتر خود را بر حسب میلی متر مشاهده کنید. سپس با استفاده از اعدادی که به دست آورده اید، در جدول زیر به دنبال سایز انگشتر باشید و آنرا به فروشنده اعلام کنید.

جدول میلی متر انگشتر

 

ویدیو چگونه سایز انگشتر را بفهمیم؟

در این ویدیو می توانید توضیحات بالا را به صورت ویدیو مشاهده کنید.

روش دوم: چگونه سایز انگشتر را پیدا کنیم؟

در روش دوم، شما می توانید از چارت دایره ای استفاده کنید. بسیاری از فروشگاه های آنلاین طلا و جواهر و بدلیجات یک چارت حلقه ای مشخص دارند که تصاویر حلقه ها به همراه سایز آنها بر حسب میلی متر درج شده است. شما می توانید با قرار دادن انگشتر خود بر روی یکی از این دایره ها سایز آن را متوجه شوید و سپس اقدام به خرید انگشتر کنید. توجه داشته باشید که شما می بایست این چارت را چاپ کنید، ممکن است با چاپ این چارت اندازه ها به درستی بر روی کاغذ نمایش داده نشوند اما باید گزینه مقیاس گذاری در چاپگر را خاموش کنید. پس از چاپ، حلقه را به ترتیب بر روی سایزهای مشخص شده قرار دهید تا به صورت چشمی سایز آنرا پیدا کنید.

نمونه ای از چارت دایره ای:

چارت انگشتر به صورت دایره ای

 

وقتشه یه انگشتر جذاب سفارش بدی! کلیک کن و خریدتو نهایی کن.!

مدیریت
ارسال دیدگاه